FutbolBaz - Bank Asya 1.Lig Fikstür
FutbolBaz

 

. HAFTA: (22 Ağustos)
K.Erciyesspor-Dardanelspor
Altay-Kartalspor
Gaziantep BŞB.-Konyaspor
Giresunspor-Orduspor
Samsunspor-Karabükspor
Adanaspor-Karşıyaka
Boluspor- M.İdmanyurdu
Hacettepe-Ç.Rizespor
Bucaspor-Kocaelispor

 

2. HAFTA: (30 Ağustos)
Kartalspor-Gaziantep BŞB.
Ç.Rizespor-Boluspor
M.İdmanyurdu-Adanaspor
Karşıyaka-Samsunspor
Orduspor-Altay
Konyaspor-K.Erciyesspor
Dardanelspor-Bucaspor
Karabükspor-Giresunspor
Kocaelispor-Hacettepe

 

3. HAFTA: (6 Eylül)
Bucaspor-Hacettepe
Gaziantep BŞB.-Orduspor
Samsunspor-M.İdmanyurdu
K.Erciyesspor-Kartalspor
Altay-Karabükspor
Giresunspor-Karşıyaka
Boluspor-Kocaelispor
Dardanelspor-Konyaspor
Adanaspor-Ç.Rizespor

 

4. HAFTA: (13 Eylül)
Karşıyaka-Altay
Orduspor-K.Erciyesspor
Hacettepe-Boluspor
M.İdmanyurdu-Giresunspor
Karabükspor-Gaziantep BŞB.
Kartalspor-Dardanelspor
Konyaspor-Bucaspor
Ç.Rizespor-Samsunspor
Kocaelispor-Adanaspor

 

5. HAFTA: (20 Eylül)
K.Erciyesspor-Karabükspor
Konyaspor-Kartalspor
Dardanelspor-Orduspor
Bucaspor-Boluspor
Gaziantep BŞB.-Karşıyaka
Altay-M.İdmanyurdu
Giresunspor-Ç.Rizespor
Samsunspor-Kocaelispor
Adanaspor-Hacettepe

 

6. HAFTA: (30 Eylül)
Orduspor-Konyaspor
Kartalspor-Bucaspor
Kocaelispor-Giresunspor
M.İdmanyurdu-G.Antep BŞB.
Karşıyaka-K.Erciyesspor
Karabükspor-Dardanelspor
Boluspor-Adanaspor
Hacettepe-Samsunspor
Ç.Rizespor-Altay

 

7. HAFTA: (4 Ekim)
K.Erciyesspor-M.İdmanyurdu
Giresunspor-Hacettepe
Kartalspor-Orduspor
Gaziantep BŞB.-Ç.Rizespor
Altay-Kocaelispor
Samsunspor-Boluspor
Konyaspor-Karabükspor
Dardanelspor-Karşıyaka
Bucaspor-Adanaspor

 

8. HAFTA: (11 Ekim)
Kocaelispor-Gaziantep BŞB.
Karşıyaka-Konyaspor
Hacettepe-Altay
M.İdmanyurdu-Dardanelspor
Karabükspor-Kartalspor
Orduspor-Bucaspor
Adanaspor-Samsunspor
Boluspor-Giresunspor
Ç.Rizespor-K.Erciyesspor

 

9. HAFTA: (18 Ekim)
Altay-Boluspor
Orduspor-Karabükspor
Dardanelspor-Ç.Rizespor
K.Erciyesspor-Kocaelispor
Gaziantep BŞB.-Hacettepe
Giresunspor-Adanaspor
Kartalspor-Karşıyaka
Konyaspor-M.İdmanyurdu
Bucaspor-Samsunspor

 

10. HAFTA: (25 Ekim)
Boluspor-Gaziantep BŞB.
Ç.Rizespor-Konyaspor
Kocaelispor-Dardanelspor
M.İdmanyurdu-Kartalspor
Karşıyaka-Orduspor
Karabükspor-Bucaspor
Samsunspor-Giresunspor
Adanaspor-Altay
Hacettepe-K.Erciyesspor

 

11. HAFTA (1 Kasım)
Orduspor-M.İdmanyurdu
Kartalspor-Ç.Rizespor
Bucaspor-Giresunspor
K.Erciyesspor-Boluspor
Gaziantep BŞB.-Adanaspor
Altay-Samsunspor
Karabükspor-Karşıyaka
Konyaspor-Kocaelispor
Dardanelspor-Hacettepe

 

12. HAFTA: (8 Kasım)
Samsunspor-Gaziantep BŞB.
Boluspor-Dardanelspor
Ç.Rizespor-Orduspor
Kocaelispor-Kartalspor
M.İdmanyurdu-Karabükspor
Karşıyaka-Bucaspor
Giresunspor-Altay
Adanaspor-K.Erciyesspor
Hacettepe-Konyaspor

 

13. HAFTA: (22 Kasım)
K.Erciyesspor-Samsunspor
Kartalspor-Hacettepe
Konyaspor-Boluspor
Gaziantep BŞB.-Giresunspor
Karşıyaka-M.İdmanyurdu
Karabükspor-Ç.Rizespor
Orduspor-Kocaelispor
Dardanelspor-Adanaspor
Bucaspor-Altay

 

14. HAFTA: (29 Kasım)
Altay-Gaziantep BŞB.
Giresunspor-K.Erciyesspor
Ç.Rizespor-Karşıyaka
Kocaelispor-Karabükspor
M.İdmanyurdu-Bucaspor
Samsunspor-Dardanelspor
Adanaspor-Konyaspor
Boluspor-Kartalspor
Hacettepe-Orduspor

 

15. HAFTA: (6 Aralık)
K.Erciyesspor-Altay
Karabükspor-Hacettepe
Konyaspor-Samsunspor
Gaziantep BŞB.-Bucaspor
Karşıyaka-Kocaelispor
Orduspor-Boluspor
Kartalspor-Adanaspor
Dardanelspor-Giresunspor
Ç.Rizespor-M.İdmanyurdu

 

16. HAFTA: (13 Aralık)
Giresunspor-Konyaspor
Boluspor-Karabükspor
Bucaspor-Ç.Rizespor
Kocaelispor-M.İdmanyurdu
G.Antep BŞB.-K.Erciyesspor
Altay-Dardanelspor
Samsunspor-Kartalspor
Adanaspor-Orduspor
Hacettepe-Karşıyaka

17. HAFTA: (20 Aralık)
K.Erciyesspor-Bucaspor
Orduspor-Samsunspor
Dardanelspor-G.Antep BŞB.
M.İdmanyurdu-Hacettepe
Karşıyaka-Boluspor
Karabükspor-Adanaspor
Kartalspor-Giresunspor
Konyaspor-Altay
Ç.Rizespor-Kocaelispor

 

Bugün 16768 ziyaretçi (63228 klik) kişi burdaydı!
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=